Николаевским полицейским роты особого назначения вручили грамоты и погоны



Миколаївським #поліцейським, які наразі перебувають у зоні ООС, до Дня Національної поліції вручили погони, грамоти та відомчі відзнаки. Об этом сообщает news-rahiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідно до наказу Голови Національної поліції України, звання отримали 1️⃣1️⃣правоохоронців.

У м. Сєверодонецьк Луганської області начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування полковник поліції Костянтин Ляшко та заступник начальника відділу комплектування управління кадрового забезпечення підполковник поліції Денис Малишев вітали колег з четвертою річницею створення Національної поліції України та з присвоєнням чергових звань.

З нагоди професійного свята також відзначили й бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Миколаїв» ГУНП в Миколаївській області, відряджених на стажування у м. Добропілля Донецької області.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, досягнення вагомих успіхів у службовій діяльності зі зміцнення законності та правопорядку, захисту інтересів держави, прав і свобод громадян правоохоронці були заохочені почесними грамотами та цінними подарунками – відомчими годинниками.

Костянтин Ляшко подякував колегам за службу та висловив сподівання, що після завершення стажування й повернення додому правоохоронці так само професійно зміцнюватимуть правопорядок та забезпечуватимуть безпеку громадян вже на Миколаївщині.





Джерело статті: “http://izvestia.nikolaev.ua/news/николаевским-полицейским-роты-особо/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя