Голова Нацбанку Смолій заявив, що PayPal навмисно затягує процес виходу на український ринокЯків Смолій, голова Національного банку України, вважає, що представники платіжної системи PayPal навмисно не хочуть вести активни перемовини, що затягує момент появи PayPal на вітчизняному просторі. Об этом сообщает readiska.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє Укрінформ.«Ми два роки тому назад вели активні перемовини по залученню PayPal до України. Можливо, я помиляюся, але скажу відверто особисту думку: найближчий до України офіс PayPal знаходиться у Польщі і його очолює громадянин нашої сусідньої північної держави. Він, може, й стримує можливість використання цього інструменту, аби наші ІТ-спеціалісти, які працюють на іноземні компанії, не могли через PayPal отримати кошти в Україні», — повідомив Смолій.

Водночас він додав, що наразі PayPal працює в Україні частково. Зокрема, українці можуть отримувати грошові перекази за допомогою цієї системи та розраховуватися отриманими коштами там, де вона працює.

Раніше повідомлялося, що Яків Смолій задекларував дохід у понад 15 мільйонів.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/holova-natsbanku-smoliy-zaiavyv-shcho-paypal-navmysno-zatiahuie-protses-vykhodu-na-ukrains-kyy-rynok/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя