Спустя полгода трамвайному хулигану объявили о подозрении в совершении преступления36-летнего гражданина, который в марте 2019 года бросил камень в окно трамвая и ранил в голову одного из пассажиров, подозревают в совершении уголовного преступления по ч. 1 ст. 296 УК Украины (хулиганство). Как сообщает сайт областной прокуратуры, сейчас ему сообщили о подозрении в совершении преступления. Досудебное расследование продолжается. Об этом сообщает arsvest.in.ua со ссылкой на СМИ.


krov_-600x399


- Так, у березні 2019 року вказаний громадянин, нехтуючи правилами поведінки і моральності у громадських місцях, з мотивів явної неповаги до суспільства кинув камінь у вікно трамваю, який стояв на зупинці громадського транспорту у місті Дніпрі, влучивши у голову одному з пасажирів. Так, потерпілому спричинено легкі тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та перелому лобної пазухи.


Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває, — говорится в сообщении.Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/spustya-polgoda-tramvaynomu-huliganu-obyavili-o-podozrenii-v-sovershenii-prestupleniya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя